США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня і не було продовжене. Цю інформацію повідомив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Раніше у березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози на світовому енергетичному ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *