США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня і не було продовжене. Цю інформацію повідомив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Раніше у березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози на світовому енергетичному ринку.
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
