Український боксер Олександр Усик вирішив звільнити всі свої пояси, щоб дати можливість іншим спортсменам змагатися за них. Він заявив про це у відео, де також повідомив, що залишає пояси, але не завершує свою кар’єру в спорті. Усик вважає, що це рішення відкриє для нього нові можливості. Раніше йому стало відомо, що бій з Агітом Кабаєлом став обов’язковим за рішенням WBC. Усик мав 30 днів, щоб вирішити, чи він буде захищати свій титул. Нагадаємо, що у своєму останньому бою з Ріко Верхувеном Усик переміг технічним нокаутом у 11-му раунді.
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
