В Україні зафіксували нові знеструмлення

У середу вранці в п’яти регіонах України сталося знеструмлення через російські атаки на енергетичну інфраструктуру та погіршення погодних умов. Зазначається, що через атаки на об’єкти енергетики без світла залишилися деякі райони Сумської, Харківської, Дніпропетровської і Запорізької областей. Також через негоду було знеструмлено кілька населених пунктів у Сумській та Кіровоградській областях, але ремонтні бригади вже працюють над відновленням електропостачання. Енергетики зазначили, що споживання електроенергії знизилося через ясну погоду, яка сприяє роботі сонячних електростанцій. Їх закликали громадян користуватися електроприладами у періоди найбільшої продуктивності сонячних електростанцій та обмежити споживання вечерями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *