Суди винесли обвинувальні вироки у двох справах про смертельні ДТП. У першому випадку правоохоронець збив 23-річну дівчину на пішохідному переході у Сумах і отримав 5 років в’язниці та позбавлення права керувати автомобілем на 3 роки. У другому випадку військовослужбовець перевищив швидкість та смертельно збив жінку у Чернігівській області, за що отримав 4 роки в’язниці та позбавлення права керувати авто на 2 роки. Також триває розслідування справи щодо правоохоронця з Донеччини, якому інкримінують порушення правил дорожнього руху, в результаті чого його колега-пасажир отримав тяжкі тілесні ушкодження.
Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки
