У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули двоє співробітників, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цієї трагедії організація призупинила роботу з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки свого персоналу. За даними військового керівництва Херсона, удар було завдано російською ракетою “Іскандер-М”. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарну організацію є частиною тривожної тенденції, коли такі організації стають мішенями для нападів. Наразі Норвезька народна допомога продовжує свою діяльність лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу.
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
