Мер міста на Київщині отримав підозру

Міський голова на Київщині був звинувачений у заволодінні землею та розтратах бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, цей посадовець організував схему, за допомогою якої земельні ділянки водного фонду були передані у приватну власність через підставних осіб, а потім легалізовані шляхом укладення угод з третіми особами. Також встановлено, що він у 2025 році повторно заволодів землями водного та лісового фонду шляхом підставних дій з документами. Крім того, йому також доводиться розтрата бюджетних коштів на озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою та відсторонення від посади підозрюваного. У проведенні слідства виявлено розмови, які можуть свідчити про незаконну приватизацію земель та отримання неправомірної вигоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *