У Росії почався колапс з паливом через українські удари по нафтопереробній інфраструктурі. Дефіцит палива спричинив владу РФ прийняти термінові заходи, такі як дозвіл на використання пального нижчої якості та субсидії на імпорт палива. Через обмеження продажу бензину в різних регіонах країни, росіяни почали панікувати та запасатися паливом. Виробництво бензину в Росії зменшилося на 25%, а експорт також зазнав збитків через ушкодження нафтопереробних заводів. Держдума РФ прийняла поправки до податкового законодавства для стабілізації ситуації на паливному ринку. Представники влади називають ситуацію “контрольованою”, але Федеральна антимонопольна служба проводить перевірки через спекуляції.
Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива
