На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області було прийняте рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується населених пунктів у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також було вирішено продовжити заходи евакуації з семи сіл, де цей процес розпочався взимку. Усього близько тисячі мешканців, серед них 120 дітей, повинні бути евакуйовані. Цей процес має бути завершений протягом двох місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *