У Чернігівській області було прийняте рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується населених пунктів у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також було вирішено продовжити заходи евакуації з семи сіл, де цей процес розпочався взимку. Усього близько тисячі мешканців, серед них 120 дітей, повинні бути евакуйовані. Цей процес має бути завершений протягом двох місяців.
На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл
