Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку вторгнення більше 9500 українців вдалося звільнити з російського полону. За перше півріччя 2026 року додому повернули 1596 осіб. Сьогодні звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких перебували у неволі з 2022 року. Зеленський підкреслив важливість продовження роботи над поверненням всіх українців із полону, наголосивши на підтримці та адаптації звільнених після повернення додому.
Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
