Один з найбільших нафтовиробників картелю ОПЕК – Об’єднані Арабські Емірати – оголосив про вихід з організації, і це викликано війною на Близькому Сході та нафтовим шоком. Тепер Ірак також розглядає можливість покинути ОПЕК через недостатньо велику квоту на видобуток. Ірак, який сильно постраждав від перекриття поставок з Перської затоки, хоче значно збільшити свій видобуток нафти. Наразі країна веде перемовини з ОПЕК щодо збільшення квоти до 7 мільйонів барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати також вийшли з ОПЕК через суперечки з Саудівською Аравією щодо розміру квоти і мали можливість збільшити виробництво, але були обмежені квотою. Нафтовий ринок на Близькому Сході переживає нестабільність через ці події.
З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
