Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Служба безпеки, Національна поліція та прокуратура виявили ще чотирьох осіб, які працювали на російську спецслужбу ФСБ. Вони виконували замовлення на підпал автомобілів у Кіровоградській та Одеській областях. Злочинці були завербовані російською стороною через Telegram-канали, обіцяючи їм “легкі заробітки”. Їх завданням було підпалювати автомобілі Збройних сил України за допомогою піротехніки. В результаті розслідування було викрито злочинну групу на Кіровоградщині, яка підпалила два автомобілі ЗСУ. Також був затриманий чоловік в Одеській області, який виконував замовлення на підпали після того, як самовільно покинув військову частину. Зловмисникам повідомлено про підозру, а їм загрожує до 10 років ув’язнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *