В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників

Українська поліція виявила широкомасштабну схему злочину, пов’язану з втручанням у роботу електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів, що призводило до великих втрат для держави. Організатором незаконних дій виявився житель Львівщини, який мав попередній досвід у цьому виді кримінальної діяльності. Він використовував мобільну лабораторію у своїй машині для надання послуг на місці. Учасники злочинної групи працювали у п’яти областях та Києві, обслуговуючи клієнтів і втручаючись у роботу лічильників. Споживачі, які скористалися послугами змовників, платили менше за енергію та газ, що призводило до фінансових збитків для операторів енергетичних мереж. Поліція затримала одного з причетних, який незабаром був підозрюваний у злочині та загрожувала йому покарання до 15 років ув’язнення. Розслідування триває, і іншим учасникам злочинної групи буде надана правова оцінка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *