Олександр Усик, який є чемпіоном світу у надважкій вазі за версіями WBC, WBA та IBF, вирішив вакантувати всі свої пояси. Український боксер пояснив своє рішення відеозверненням, де заявив, що хоче, щоб інші боксери мали можливість поборотися за ці титули. Усик наголосив, що він не покидає спорт і підготовлений для “останнього танцю”. Він висловив подяку всім і висловив побажання успіху тим, хто буде боротися за ці пояси у майбутньому.
Усик стомився від боксу: абсолют більше не абсолютний
