У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві частково відключили електропостачання через аварійну ситуацію. Оператор електромереж ДТЕК повідомив про екстрені відключення на лівому березі міста за командою Укренерго. Людей просять економно використовувати електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі не відомо точна причина відключень, інформація про можливі знеструмлення на правому березі не надана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *