Президент США Дональд Трамп повідомив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши домовленості щодо припинення вогню. В результаті атаки один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але корабель зміг продовжити рух. США збили ще три безпілотники, які були спрямовані на цей корабель. Трамп вважає дронову атаку “безглуздим порушенням” режиму припинення вогню. Наразі не відомо, яке саме судно постраждало та коли саме ця атака сталася. США та Іран продовжують переговори щодо умов мирної угоди, зокрема щодо проходження суден через Ормузьку протоку і майбутнього використання урану Іраном. Згідно з угодою, сторонам відведено 60 днів на узгодження цих питань.
Трамп звинуватив Іран в “безглуздому” порушенні перемир’я
