Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер у деяких частинах Києва відбулися аварійні відключення електропостачання через технічні проблеми у роботі енергосистеми, повідомило Укренерго. Це призвело до відключення світла для всіх категорій споживачів у певних районах міста. Відновлювальні роботи вже розпочаті, і енергетики працюють над швидким вирішенням проблеми. Після стабілізації ситуації обмеження будуть скасовані. Також були повідомлені про знеструмлення на лівому березі Києва і в інших районах міста. Крім того, у п’яти регіонах України також сталися знеструмлення через удари по енергетичній інфраструктурі з боку Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *