США атакували іранські військові цілі

У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) повідомило, що вони влаштували удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно, яке проходило через Ормузьку протоку. Під атаку потрапили місця зберігання ракет та безпілотників, а також радіолокаційні об’єкти на березі. CENTCOM наголосив, що дії Ірану порушили режим припинення вогню та загрожують свободі судноплавства, оскільки цей міжнародний торговий шлях є життєво важливим. Війська США забезпечують безпечний прохід для комерційних суден і залишаються на варті, щоб гарантувати виконання угоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *