“Слава Україні”: акаунт мера Москви зламали

У вечірній час 21 червня особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано, що підтверджується скріншотами з дописами на каналі. Це сталося з другим каналом мера, який є офіційним і має посилання на сайт мера. Зламувачі поширили повідомлення про “Москву, що горить”, “Славу Україні” та збір коштів на потреби української армії. Але пізніше ці публікації були видалені, і канал відновлено. Інцидент стався у день народження мера, якому виповнилося 68 років. Основний міський канал мера – “Мер Москви”, який публікує оперативні міські новини, залишився непошкодженим. Також варто зазначити, що минулого року меру Москви було заочно повідомлено про підозру у мобілізації майже 90 тисяч москвичів на війну проти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *