Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені

Олег Григоров, очільник Сумської обласної військової адміністрації, повідомив в Telegram, що три людини отримали поранення в результаті обстрілів росіянами автозаправних станцій. Інцидент стався в обласному центрі. Постраждалим надають медичну допомогу. Після цього відбулася нарада з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями та іншими службами, де було обговорено заходи безпеки на подібних об’єктах та посилено заходи захисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *