Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні рано вранці російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цього нападу постраждали троє мирних жителів, які перебували на території станції. Також пошкоджені були автомобілі. Голова обласної військової адміністрації Олег Григоров підтвердив цю інформацію. Наслідки цієї атаки наразі встановлюються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *