Президент Сербії Олександр Вучич оголосив, що покине свою посаду через кілька тижнів. Він не уточнив точну дату, але заявив, що це його останні тижні на посаді. Згідно конституції, одна людина не може обіймати посаду президента двічі поспіль, тому Вучич планує піти. Він також заявив про проведення дострокових виборів у країні, але дату їхнього проведення не назвав. Вучич планує підтримати свою партію для перемоги на голосуванні.
Президент Сербії сказав, коли піде у відставку
