Палата депутатів Румунії ухвалила законопроєкт, який вимагає уряду почати переговори про об’єднання з Молдовою. Ця пропозиція ультраправих пройшла автоматично через парламент, оскільки депутати не обговорили її вчасно. Законопроєкт був зареєстрований у квітні представниками ультраправої партії S.O.S. România. Незважаючи на те, що уряд Румунії виступив проти цього закону, він був ухвалений “мовчазно”. Тепер доля закону буде вирішуватися у Сенаті. Якщо закон буде підтриманий, уряд Румунії буде змушений почати переговори з Молдовою щодо їх об’єднання. Автори закону також пропонують сповістити про об’єднання світову спільноту після його набуття чинності.
Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою
