Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

За інформацією в.о. міського голови Сум Артема Кобзара та голови Запорізької ОВА Івана Федорова, війська РФ вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі вранці 25 червня. В Сумах зафіксували влучання безпілотника типу “Молнія” по одній з АЗС, що призвело до пожежі. Інформація про постраждалих наразі уточнюється. Голова Запорізької ОВА зазначив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *