Олег Дорощук встановив світовий рекорд сезону, перемігши на турнірі Меморіал імені Віталія Лонського. У змаганнях у Бердичеві він стрибнув на висоту 2.33 метри, що дозволило йому здобути золото. Чех Ян Штефел, який мав попередній рекорд 2.32 метри, поступився Дорощуку. Легкоатлет навіть намагався піднятися ще вище, але не зміг побити свій власний рекорд. У підсумку, Дорощук став переможцем турніру, а Дмитро Нікітін та Вадим Кравчук посіли друге і третє місця відповідно.
На турнірі в Бердичеві Дорощук виступив із світовим рекордом сезону
