Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук вразила глядачів своїм виступом на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у румунському місті Клуж-Напока. У багатоборстві вона здобула срібну медаль, набравши 112.000 балів. Першою стала Дар’я Варфоломєєва з Німеччини, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, виборола 32-ге місце. Таїсія також успішно пройшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи можна буде побачити в неділю, 28 червня.
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
