Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

На Дніпропетровщині була розкрита схема незаконного користування надрами, яка діяла на базі одного з комунальних підприємств. Виявлено, що протягом 2019-2025 років це підприємство здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Вони не сплачували обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету, а в результаті незаконного видобутку було завдано збитків державі на суму понад 85 млн грн. Директору цього підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *