У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, після яких жителі декількох міст повідомили про проблеми з електропостачанням. Інформацію про це поширив моніторинговий Telegram-канал Кримський вітер. Спочатку повідомлення про вибухи почали надходити ввечері в неділю з різних районів тимчасово окупованого півострова. Жителі Армянська, Феодосії, Севастополя та інших міст почули гучні звуки і бачили роботу протиповітряної оборони. Також почали з’являтися повідомлення про перебої з електропостачанням у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Зазначено, що під час попередньої атаки на Таврійську теплоелектростанцію 21 червня станція зазнала пошкоджень. Офіційної інформації від окупаційної влади щодо наслідків вибухів поки немає.
Крим накрили блекаути після чергових вибухів
