Кілька районів Києва залишилися без світла

Сьогодні вранці в Києві в окремих районах міста виникли проблеми з електропостачанням. Першими без світла залишилися мешканці лівобережної частини міста, зокрема у Дніпровському районі. Пізніше проблеми поширилися на сусідній Дарницький район, а також на правому березі у Голосіївському районі. Через це тимчасово призупинено рух фунікулера. Влада вже веде роботу щодо відновлення електропостачання у постраждалих районах міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *