У Криму введено обмеження на постачання електроенергії через удари українських безпілотників по енергетичних об’єктах регіону. Також зменшено кількість потягів, що з’єднують Крим з Росією. “Глава” Севастополя оголосив про тимчасове обмеження електропостачання, яке виправдовується необхідністю зменшення навантаження на мережу. Залізнична компанія скоротила кількість поїздів, які курсуватимуть до окупованого півострова. Відключення електрики буде проводитися вибірково, а мешканцям рекомендували знизити споживання електроенергії. Напади безпілотників призвели до порушень у енергопостачанні багатьох міст Криму. Україна планує “ізолювати” півострів, що може призвести до збільшення нападів на об’єкти енергетики та військові цілі на території.
Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”
