Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині

У Сумській області за останню добу сталася серія обстрілів з боку російських військ, в результаті яких постраждали 32 людини, серед яких троє дітей. У різних населених пунктах області отримали поранення жінки та чоловіки різного віку. Найбільше постраждали у Тростянецькій громаді, де було поранено п’ятьох осіб. Також поранені були у Охтирській, Сумській, Білопільській та Великописарівській громадах. Російські безпілотники атакували цивільних, в результаті чого було отримано численні поранення. Крім того, російські війська раніше вбили пенсіонера в його власному будинку та атакували кінотеатр у Конотопі, де поранили четверо людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *