Іран наніс удари по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні за допомогою безпілотників і ракет у відповідь на атаки, які США вже раніше здійснювали проти Ірану. За інформацією з американського телеканалу CNN, удари США порушили режим припинення вогню, що може призвести до припинення дипломатичних процесів. Іран вказав, що їхні удари були спрямовані проти важливих військових об’єктів США, зокрема авіабази та штабу флоту у Бахрейні. Іран обіцяє “нищівну відповідь” на американські атаки. Раніше США також заявляли про удари по Ірану через конфлікт в Ормузькій протоці.
Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні
