Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у бік Києва. Прогриміло сім вибухів, і вже є інформація про наслідки. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив, що у Дарницькому районі міста внаслідок атаки РФ виникли пожежі за декількома адресами. Один постраждалий. Є пожежа неподалік від житлового будинку, пожежа в СТО та горить нежитлова будівля.
Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки
