Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому український боксер відмовився від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він зазначив, що Усик хоче надати іншим боксерам можливість змагатися за чемпіонські пояси і дав можливість своєму колишньому супернику Ентоні Джошуа зібрати всі титули. Це рішення було прийняте з метою підготовки до боїв у суперважкій вазі в США, де Усик планує завершити свою кар’єру. Усик зберіг за собою пояс The Ring.
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу
