Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Українські громадяни, які були утримувані у неволі в Росії після окупації деяких областей України, повернулися додому. Це стало можливим завдяки гуманітарній роботі уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця та його колеги з Росії. Серед звільнених є люди різного віку, яких росіяни незаконно утримували після окупації. Один із громадян був викрадений через те, що його сини служать у ЗСУ, інший був затриманий під час російського вторгнення, коли він прямував на роботу. Також серед звільнених є доброволець, який долучився до бригади Ангели Тайри в Маріуполі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *