Британський важковаговик має намір поборотися за титули українця

У п’ятницю, 26 червня, Олександр Усик вирішив зрекатися від своїх титулів. Менеджер Ентоні Джошуа, Едді Гірн, заявив, що його підопічний має намір повернутися на ринг і боротися за чемпіонський пояс. Після відходу Усика з дивізіону може з’явитися чотири нових чемпіони. Гірн планує провести обов’язкові бої перед тим, як вийти на поєдинок за титул. Також згадується про можливий реванш між Усиком і Верховеном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *