Іран і США домовилися про припинення вогню, але обидві сторони звинуватили одна одну в порушенні умов угоди. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що США виконали свої зобов’язання, але готові відповісти насильством на будь-які насильницькі дії. Раніше президент Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. Документ про перемир’я був підписаний 17 червня і передбачав урегулювання конфлікту протягом 60 днів.
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
