РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині

У ніч на 27 червня російські військові напали на автозаправні станції в Запоріжжі та Харківській області. У Запоріжжі під час атаки загорівся резервуар з газом і адміністративна будівля, але постраждалих немає. Пожежу швидко загасили рятувальники. У Харківській області також були атаковані дві автозаправні станції, одна з них зазнала серйозних руйнувань і пожежі. Інша станція також пошкоджена. На щастя, без постраждалих обійшлося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *