Директор Usyk17 Сергій Лапін розповів, чому Олександр Усик поки не виходить на ринг проти боксера Агіта Кабаєла. Він пояснив, що це питання бізнесу, а не особисте. Лапін вважає, що для проведення такого великого поєдинку потрібна серйозна комерційна структура, телетрансляція та підтримка організаторів. Якщо усі ці аспекти будуть враховані, бій з Агітом відбудеться. А якщо ні, то є інші можливості для Усика.
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
