Укренерго повідомило, що внаслідок російських ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури у п’яти регіонах України – Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях – сталися нові знеструмлення. Є аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, яка призводить до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає перенести активне енергоспоживання на період роботи сонячних електростанцій та заощадливо використовувати електроенергію з 18:00 до 22:00, уникаючи вмикання кількох потужних приладів одночасно.
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
