Уранці 25 червня війська Російської Федерації атакували лікарню у Херсоні за допомогою безпілотника. У результаті цього нападу постраждали п’ятеро співробітників медичного закладу, які отримали мінно-вибухові травми. Також до лікарні доставили жінку, яка попередньо постраждала через атаку російського “шахеда” у місті. Жінка отримала контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травми середнього ступеня тяжкості. Новину про цей інцидент оприлюднила Херсонська обласна військово-цивільна адміністрація.
Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих
