Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з 22 червня ретранслятори на території Білорусі, які використовувались для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють. Він заявив це під час брифінгу з журналістами. Зеленський наголосив, що ретранслятори припинили свою роботу з 22 червня, хоча точно не відомо, чи їх демонтували. Раніше він вимагав від президента Білорусі Олександра Лукашенка демонтувати це обладнання, яке використовувалося для атак на Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *