Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз

Президент США Дональд Трамп заявив у соцмережі, що Іран не стягує жодних платежів з суден, які проходять через Ормузьку протоку. Він наголосив, що США не надали Ірану жодних грошей і поки не розблокували заморожені іранські активи. Трамп обіцяє, що якщо це виявиться неправдою, США вийдуть з переговорів з Тегераном. Також він заявив про намір закупити продовольство для іранського населення виключно у виробників США. Крім того, Трамп зазначив, що за добу через Ормузьку протоку пройшло рекордних 19 млн барелів нафти. Сьогодні Оман у співпраці з Міжнародною морською організацією відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден в Ормузі без стягування митних зборів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *