На Івано-Франківщині виявили корупційну схему у санаторії, де фіктивно працевлаштовували 37 людей, які насправді не працювали. Організаторами злочинної діяльності стали кілька співробітниць закладу, які оформляли недійсні документи та розподіляли незаконно отримані кошти. Збитки для держави внаслідок цієї схеми перевищують 15,3 мільйона гривень. Підозру оголошено п’ятеро фігуранткам, а суд встановив заставу для них. Розслідування триває під контролем прокуратури.
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
