Міноборони запровадило новий базовий контракт

Міністерство оборони України вирішило впровадити новий базовий контракт для військовослужбовців, які обіймають небойові посади. Цей контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців, які не займають піхотно-штурмові або бойові посади. Контракт укладається на 24 місяці, після чого військовослужбовцю гарантується відстрочка на шість місяців. Учасники контракту отримують базову ставку 20 000 гривень, а також додаткові винагороди за виконання завдань. За виконання бойових завдань виплати нараховуються відповідно до умов контракту. Міноборони підкреслює, що перехід на контрактну армію є стратегічно важливим кроком у забезпеченні високого професійного рівня захисників України. Президент Зеленський раніше заявив про підвищення виплат для військовослужбовців, що становитимуть мінімум 30 тисяч гривень для тилових посад та середньо 300 тисяч гривень для піхотинців першої лінії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *