Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні

Посадовці приватних підприємств та їхні підлеглі організували шахрайську схему, щоб незаконно заволодіватися грошима з бюджету, які були виділені на розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Вони вигадували, що проводять роботи на земельних ділянках, які вже були очищені від небезпечних предметів у минулі роки. Щоб це виглядало правдоподібно, вони сами посіяли боєприпаси і видали їх за знайдені під час робіт небезпечні предмети. Зловмисники виглядали так, ніби вони розмінували понад 820 гектарів землі у Миколаївщині та Херсонщині. Правоохоронці вже підозрюють директора одного з підприємств та керівницю групи саперів, які брали участь у цій шахрайській схемі. Ще чотирьом особам також висунули підозри. Вони можуть отримати до 12 років ув’язнення, конфіскацію майна та заборону обіймати певні посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *