Посадовці приватних підприємств та їхні підлеглі організували шахрайську схему, щоб незаконно заволодіватися грошима з бюджету, які були виділені на розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Вони вигадували, що проводять роботи на земельних ділянках, які вже були очищені від небезпечних предметів у минулі роки. Щоб це виглядало правдоподібно, вони сами посіяли боєприпаси і видали їх за знайдені під час робіт небезпечні предмети. Зловмисники виглядали так, ніби вони розмінували понад 820 гектарів землі у Миколаївщині та Херсонщині. Правоохоронці вже підозрюють директора одного з підприємств та керівницю групи саперів, які брали участь у цій шахрайській схемі. Ще чотирьом особам також висунули підозри. Вони можуть отримати до 12 років ув’язнення, конфіскацію майна та заборону обіймати певні посади.
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні
