Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свою думку щодо початку команди у кваліфікації Ліги Європи. Він сказав, що жереб визначив суперника – румунську Університатею Клуж, і команда поважає цей вибір. Костюк підкреслив, що важливо готуватися до матчів уважно, незалежно від суперника. Тренер наголосив на важливості підготовки та високих вимог до гравців, а також зазначив, що команда буде аналізувати сильні та слабкі сторони суперника перед поєдинками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *