У Києві було попереджено теракт, який готували два агенти ФСБ. За інформацією СБУ, ці агенти були завербовані російськими спецслужбами через їхні коментарі в Телеграм-каналах. Вони планували підірвати генератор біля адміністративної будівлі в центрі міста. Агенти також встановили камеру для ФСБ та планували втекти до Росії через Білорусь. Однак правоохоронці вчасно відкрили злочинців, затримали їх у поїзді і знайшли у їхньому володінні докази планування теракту. Зараз їм загрожує довічне ув’язнення.
СЗЧшник готував теракт у центрі Києва
