У понеділок в Україні було зафіксовано знеструмлення в семи областях через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найскладніша ситуація була в Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також були знеструмлені деякі райони в Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях. Енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії зросло на 2,2% через підвищену температуру повітря, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики радять громадянам перенести активне використання електроенергії на період з 10:00 до 16:00, коли працюють промислові сонячні електростанції.
Названо області, де складна ситуація зі світлом
